Městská sportovní hala I

Adresa: Úslavská 75, Plzeň
Jedná se o hlavní halu, budou se zde odehrávat závěrečná utkání turnaje.
Na palubovce o rozměrech až 47 x 24m bude postaveno jedno hřiště.
Za brankami bude prostor pro dovednostní soutěže.
Kapacita hlediště je 1260 sedících diváků.

Městská sportovní hala II

Adresa: Úslavská 75, Plzeň
Na palubovce o rozměrech 50 x 30m budou postavena dvě hřiště.
V hale je samozřejmostí výborné osvětlení, vzduchotechnika, časomíra pro obě poloviny, dostatečné síťování, které zároveň slouží i jako rozdělení dvou hracích ploch.

Ve vestibulu MSH I a MSH II se nachází restaurace městské sportovní haly Lokotka s letní zahrádkou a kapacitou 50 osob. Restaurace nabízí možnost obědů, večeří, příjemného posezení, občerstvení alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Součástí je také profesionální projekce a ozvučení vhodné pro sledování sportovních přenosů. Interiér restaurace i zahrádka jsou laděné ve sportovním stylu. Více informací přímo na stránkách: http://www.tjloko-plzen.cz/cz/restaurace/

Restaurace Lokotka

     

Virtuální prohlídka městskou sportovní halou

Hala SPŠE Slovany

Adresa: Koterovská 828/85
Jedná se o dvě vedlejší malé haly (2 hřiště), kde se budou hrát zejména skupinové zápasy. Palubovky mají rozměry přibližně 25x14m a mantinely zde jsou zajištěny. Haly žádné hlediště nemají, jsou to školní tělocvičny, ale dá se pozorovat v prostoru za mantinely, jako to u menších hal bývá.
Největší výhodou nových hal na turnaji je dostupnost, od hlavní haly Lokomotiva je škola vzdálená přibližně deset minut pěšky, jsou to dvě tramvajové zastávky.


Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek