Startovné

Muži - 2600 Kč/tým 
Ženy - 2100 Kč/tým 
V ceně není zahrnut poplatek za identifikační náramek, který je povinný pro všechny hráče účastnící se turnaje. Náramky se budou platit na místě před začátkem turnaje každého týmu. Na registraci stačí dorazit včas před vaším prvním zápasem na turnaji a registrace probíhají jak na hlavní hale Lokomotiva, tak na hale SPŠE.

Platba startovného: informace k zaplacení naleznete po přihlášení v přehledu týmů.

Rozhodčí

Zápasy budou řídit rozhodčí licencovaní Českého florbalu či BLMF.

Hráči

Do turnaje mohou zasáhnout pouze hráči ročníku 2002 a staršího. Každý hráč družstva musí být označen identifikačním náramkem.

Soupiska

Každý tým musí nejpozději do začátku turnaje zadat na internetové stránce on-line soupisku hráčů. K utkání mohou nastoupit pouze hráči uvedení na této soupisce. Po zahájení turnaje nemůže být tato soupiska již doplněna. Hráč může během turnaje nastoupit pouze za jedno družstvo, start ve více družstvech je zakázán.

Systém turnaje muži

Hraje se tzv. malý florbal, tedy 3+1. 
Devět skupin (A-I) po pěti týmech, ve skupině hraje každý s každým, mezi 32 nejlepších celků (1/16 finále) turnaje rovnou postoupí týmy na prvních třech místech ve skupině + jeden nejlepší tým na 4. místě (viz. vyhodnocení postupu). Zbyde tak 8 týmů na čtvrtých místech, které mezi sebou odehrají předkolo o zbývající čtyři místa v 1/16 finále. Týmy na pátých místech ve skupině na turnaji končí. Následně se hrají vybraná šestnáctifinále, dále osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, zápas o třetí místo a finále. Turnaj by měl končit v neděli po 18 hodině. 

Systém turnaje ženy

Hraje se tzv. malý florbal, tedy 3+1.

Dvě skupiny (A, B) po šesti týmech, ve skupině hraje každý s každým, nejlepší čtyři z každé skupiny postupují do čtvrtfinále, kde se křížem utkají se soupeřem z druhé skupiny, následně se odehrají semifinále, zápas o třetí místo a finále. Turnaj by měl končit v neděli po 18 hodině.

Rozpis utkání

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V tomto případě budou informováni všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká.

Kontrola výsledků

Po každém odehraném zápase mají oba kapitáni povinnost podepsat papír na kontrolu výsledků, kde zároveň pořadatel ručně napíše výsledek utkání. Na každém hřišti bude jeden papír pro kontrolu. Když kapitáni papír nepodepíšou, nelze později reklamovat chybu ve výsledku.

Šatny

Šatny budou vzhledem k velkému počtu týmů ve všech halách pouze průchozí. Hráči jsou povinni si  hlídat své osobní věci.  Pořadatelé neručí za ztráty osobních věcí po celou dobu turnaje.

Pojištění

Hráči nastupují na vlastní nebezpečí. Pořadatelé nejsou zodpovědní za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

Ocenění

Ti nejlepší z každé kategorie budou oceněni. U žen bude oceněno poukázkou na florbalové vybavení značky FAT PIPE první místo, u mužů první tři místa z důvodu vyššího počtu týmů. Současně budou vyhlášeny také individuální ceny (nejužitečnější hráč a hráčka, nejlepší brankář a brankářka). Předání cen proběhne bezprostředně po skončení příslušných zápasů o třetí místo a finálových zápasů.

Zdravotní zabezpečení

Všichni účastníci startují na vlastní nebezpečí. V případě zranění, které si vyžádá ošetření v nemocnici, si náklady na ošetření, případně pobyt v nemocnici, hradí účastníci sami. Pořadatel doporučuje mít u sebe průkaz své zdravotní pojišťovny. V halách je přítomna zdravotní služba pro případ první pomoci a ošetření drobných zranění.

Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek