Tabulky:       Hráčské statistiky   Pavouk turnaje
Zápasy dle - týmu: č. turnaje: haly: kategorie:

Rozpis zápasů

Část turnaje Kód Datum & čas Hala Domácí Výsledek Hosté
Muži - Skupina A MSA1 29.07.2017 08:30 Lokomotiva I IBK Hulmihoukolen 5:2 FBC Lions MB
Muži - Skupina B MSB1 29.07.2017 08:30 Lokomotiva II - A Západočeská drť 10:3 FbC Bory
Muži - Skupina C MSC1 29.07.2017 08:30 Lokomotiva II - B Fialové Kobry GLOBO GYM 14:0 PREDATORS
Muži - Skupina D MSD1 29.07.2017 08:30 SPŠE I Husínkovo Dětičky 12:7 FBC Vikings
Muži - Skupina E MSE1 29.07.2017 08:30 SPŠE II More Bivoj ! 9:2 PPP
Muži - Skupina A MSA2 29.07.2017 09:00 Lokomotiva I GALACTICOS 4:2 FBC Hippos Kožlany
Muži - Skupina B MSB2 29.07.2017 09:00 Lokomotiva II - A Gladiator 4:0 Zvadlý listy Kladno
Muži - Skupina C MSC2 29.07.2017 09:00 Lokomotiva II - B Christmas Tree Sellers 2:6 Skvrňany West End
Muži - Skupina D MSD2 29.07.2017 09:00 SPŠE I Forsee 4:5 Fbc prales Frymburk
Muži - Skupina E MSE2 29.07.2017 09:00 SPŠE II SVKI Plzeň 6:7 Sorry Jako
Muži - Skupina A MSA3 29.07.2017 09:30 Lokomotiva I IBK Hulmihoukolen 5:4 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina B MSB3 29.07.2017 09:30 Lokomotiva II - A Západočeská drť 7:2 Original Growshop Cartel
Muži - Skupina C MSC3 29.07.2017 09:30 Lokomotiva II - B Fialové Kobry GLOBO GYM 6:4 (Ne)ovzdušněný Radiátor(s)
Muži - Skupina D MSD3 29.07.2017 09:30 SPŠE I Husínkovo Dětičky 11:3 IBK Fatmani
Muži - Skupina E MSE3 29.07.2017 09:30 SPŠE II More Bivoj ! 3:1 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Ženy - Skupina A ŽSA1 29.07.2017 10:00 SPŠE II Hodný holky pod dozorem 8:6 Holky z venkova
Muži - Skupina F MSF1 29.07.2017 10:00 SPŠE I AC Pošta Strašice 9:1 Sk Bizoni
Muži - Skupina G MSG1 29.07.2017 10:00 Lokomotiva II - B Fbc Plzeň Letná 3:2 SLAVOJ
Muži - Skupina H MSH1 29.07.2017 10:00 Lokomotiva II - A T.J. Sokol Koterov 9:0 IBK Butchers Turnov
Muži - Skupina I MSI1 29.07.2017 10:00 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 3:2 La Syn
Ženy - Skupina A ŽSA2 29.07.2017 10:30 SPŠE II Team Šťávy 2:3 Rudá síla
Muži - Skupina F MSF2 29.07.2017 10:30 SPŠE I Klobásníci 0:5 Gladiátor team
Muži - Skupina G MSG2 29.07.2017 10:30 Lokomotiva II - B Skupinová Terapie 3:7 Cerberos
Muži - Skupina H MSH2 29.07.2017 10:30 Lokomotiva II - A TJ Sokol Letná 5:7 Fireballs Legendario
Muži - Skupina I MSI2 29.07.2017 10:30 Lokomotiva I Sokol Křimice 7:2 FbC Crocodiles Tlučná
Ženy - Skupina A ŽSA3 29.07.2017 11:00 SPŠE II Diamanty 4:5 Žrouti
Muži - Skupina F MSF3 29.07.2017 11:00 SPŠE I AC Pošta Strašice 5:4 Flyers Sušice
Muži - Skupina G MSG3 29.07.2017 11:00 Lokomotiva II - B Fbc Plzeň Letná 17:1 BTK Killers
Muži - Skupina H MSH3 29.07.2017 11:00 Lokomotiva II - A T.J. Sokol Koterov 2:4 Radost pohledět
Muži - Skupina I MSI3 29.07.2017 11:00 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 8:5 Gang Medvídka Pú
Ženy - Skupina B ŽSB1 29.07.2017 11:30 SPŠE II ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI 5:3 Namaste team
Muži - Skupina A MSA4 29.07.2017 11:30 Lokomotiva I FBC Lions MB 2:6 GALACTICOS
Muži - Skupina B MSB4 29.07.2017 11:30 Lokomotiva II - A FbC Bory 3:4 Gladiator
Muži - Skupina C MSC4 29.07.2017 11:30 Lokomotiva II - B PREDATORS 3:6 Christmas Tree Sellers
Muži - Skupina F MSF4 29.07.2017 11:30 SPŠE I Sk Bizoni 3:5 Klobásníci
Ženy - Skupina B ŽSB2 29.07.2017 12:00 SPŠE II All star čupki na výjezdu 0:7 Zbytkáči
Muži - Skupina A MSA5 29.07.2017 12:00 Lokomotiva I FBC Hippos Kožlany 0:4 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina B MSB5 29.07.2017 12:00 Lokomotiva II - A Zvadlý listy Kladno 6:4 Original Growshop Cartel
Muži - Skupina C MSC5 29.07.2017 12:00 Lokomotiva II - B Skvrňany West End 3:6 (Ne)ovzdušněný Radiátor(s)
Muži - Skupina D MSD4 29.07.2017 12:00 SPŠE I FBC Vikings 4:2 Forsee
Ženy - Skupina B ŽSB3 29.07.2017 12:30 SPŠE II TJ Sokol Dobříš 2:3 Plzeňské mlátičky
Muži - Skupina D MSD5 29.07.2017 12:30 SPŠE I Fbc prales Frymburk 5:9 IBK Fatmani
Muži - Skupina E MSE4 29.07.2017 12:30 Lokomotiva I PPP 4:4 SVKI Plzeň
Muži - Skupina F MSF5 29.07.2017 12:30 Lokomotiva II - A Gladiátor team 0:6 Flyers Sušice
Muži - Skupina G MSG4 29.07.2017 12:30 Lokomotiva II - B SLAVOJ 8:2 Skupinová Terapie
Ženy - Skupina A ŽSA4 29.07.2017 13:00 SPŠE II Hodný holky pod dozorem 4:1 Team Šťávy
Muži - Skupina A MSA6 29.07.2017 13:00 Lokomotiva II - A GALACTICOS 1:6 IBK Hulmihoukolen
Muži - Skupina E MSE5 29.07.2017 13:00 Lokomotiva I Sorry Jako 0:1 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Muži - Skupina G MSG5 29.07.2017 13:00 Lokomotiva II - B Cerberos 13:1 BTK Killers
Muži - Skupina H MSH4 29.07.2017 13:00 SPŠE I IBK Butchers Turnov 3:9 TJ Sokol Letná
Ženy - Skupina A ŽSA5 29.07.2017 13:30 SPŠE II Holky z venkova 9:1 Diamanty
Muži - Skupina A MSA7 29.07.2017 13:30 Lokomotiva II - A FBC Lions MB 1:5 FBC Hippos Kožlany
Muži - Skupina B MSB6 29.07.2017 13:30 Lokomotiva II - B Gladiator 6:8 Západočeská drť
Muži - Skupina H MSH5 29.07.2017 13:30 SPŠE I Fireballs Legendario 3:6 Radost pohledět
Muži - Skupina I MSI4 29.07.2017 13:30 Lokomotiva I La Syn 1:1 Sokol Křimice
Ženy - Skupina A ŽSA6 29.07.2017 14:00 SPŠE II Rudá síla 3:5 Žrouti
Muži - Skupina A MSA8 29.07.2017 14:00 Lokomotiva II - A Cirkus Bucanero 6:5 GALACTICOS
Muži - Skupina B MSB7 29.07.2017 14:00 Lokomotiva II - B FbC Bory 1:4 Zvadlý listy Kladno
Muži - Skupina C MSC6 29.07.2017 14:00 SPŠE I Christmas Tree Sellers 2:7 Fialové Kobry GLOBO GYM
Muži - Skupina I MSI5 29.07.2017 14:00 Lokomotiva I FbC Crocodiles Tlučná 3:6 Gang Medvídka Pú
Ženy - Skupina B ŽSB4 29.07.2017 14:30 SPŠE II ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI 4:2 All star čupki na výjezdu
Muži - Skupina A MSA9 29.07.2017 14:30 Lokomotiva II - A FBC Hippos Kožlany 4:4 IBK Hulmihoukolen
Muži - Skupina B MSB8 29.07.2017 14:30 Lokomotiva II - B Original Growshop Cartel 3:5 Gladiator
Muži - Skupina C MSC7 29.07.2017 14:30 SPŠE I PREDATORS 3:4 Skvrňany West End
Muži - Skupina D MSD6 29.07.2017 14:30 Lokomotiva I Forsee 1:8 Husínkovo Dětičky
Ženy - Skupina B ŽSB5 29.07.2017 15:00 SPŠE II Namaste team 5:1 TJ Sokol Dobříš
Muži - Skupina A MSA10 29.07.2017 15:00 Lokomotiva II - A Cirkus Bucanero 5:3 FBC Lions MB
Muži - Skupina B MSB9 29.07.2017 15:00 Lokomotiva II - B Zvadlý listy Kladno 5:5 Západočeská drť
Muži - Skupina C MSC8 29.07.2017 15:00 SPŠE I (Ne)ovzdušněný Radiátor(s) 6:4 Christmas Tree Sellers
Muži - Skupina D MSD7 29.07.2017 15:00 Lokomotiva I FBC Vikings 7:4 Fbc prales Frymburk
Ženy - Skupina B ŽSB6 29.07.2017 15:30 SPŠE II Zbytkáči 5:1 Plzeňské mlátičky
Muži - Skupina B MSB10 29.07.2017 15:30 Lokomotiva II - B Original Growshop Cartel 3:5 FbC Bory
Muži - Skupina C MSC9 29.07.2017 15:30 SPŠE I Skvrňany West End 1:11 Fialové Kobry GLOBO GYM
Muži - Skupina D MSD8 29.07.2017 15:30 Lokomotiva I IBK Fatmani 8:4 Forsee
Muži - Skupina E MSE6 29.07.2017 15:30 Lokomotiva II - A SVKI Plzeň 1:1 More Bivoj !
Ženy - Skupina A ŽSA7 29.07.2017 16:00 SPŠE II Holky z venkova 6:1 Rudá síla
Muži - Skupina C MSC10 29.07.2017 16:00 SPŠE I (Ne)ovzdušněný Radiátor(s) 10:0 PREDATORS
Muži - Skupina D MSD9 29.07.2017 16:00 Lokomotiva I Fbc prales Frymburk 1:14 Husínkovo Dětičky
Muži - Skupina F MSF6 29.07.2017 16:00 Lokomotiva II - B Klobásníci 6:1 AC Pošta Strašice
Muži - Skupina H MSH6 29.07.2017 16:00 Lokomotiva II - A TJ Sokol Letná 7:7 T.J. Sokol Koterov
Ženy - Skupina A ŽSA8 29.07.2017 16:30 SPŠE II Žrouti 8:2 Team Šťávy
Muži - Skupina D MSD10 29.07.2017 16:30 Lokomotiva I IBK Fatmani 6:6 FBC Vikings
Muži - Skupina E MSE7 29.07.2017 16:30 Lokomotiva II - A PPP 5:7 Sorry Jako
Muži - Skupina F MSF7 29.07.2017 16:30 Lokomotiva II - B Sk Bizoni 6:6 Gladiátor team
Muži - Skupina G MSG6 29.07.2017 16:30 SPŠE I Skupinová Terapie 1:7 Fbc Plzeň Letná
Ženy - Skupina A ŽSA9 29.07.2017 17:00 SPŠE II Diamanty 2:3 Hodný holky pod dozorem
Muži - Skupina F MSF8 29.07.2017 17:00 Lokomotiva II - B Flyers Sušice 9:3 Klobásníci
Muži - Skupina G MSG7 29.07.2017 17:00 SPŠE I SLAVOJ 3:5 Cerberos
Muži - Skupina H MSH7 29.07.2017 17:00 Lokomotiva II - A IBK Butchers Turnov 3:6 Fireballs Legendario
Muži - Skupina I MSI6 29.07.2017 17:00 Lokomotiva I Sokol Křimice 1:7 FAT PIPE Pohoda
Ženy - Skupina B ŽSB7 29.07.2017 17:30 SPŠE II Namaste team 2:7 Zbytkáči
Muži - Skupina E MSE8 29.07.2017 17:30 Lokomotiva II - A Fbc Go-Go Horšovský Týn 3:1 SVKI Plzeň
Muži - Skupina F MSF9 29.07.2017 17:30 Lokomotiva II - B Gladiátor team 2:8 AC Pošta Strašice
Muži - Skupina G MSG8 29.07.2017 17:30 SPŠE I BTK Killers 1:8 Skupinová Terapie
Muži - Skupina I MSI7 29.07.2017 17:30 Lokomotiva I La Syn 4:2 FbC Crocodiles Tlučná
Ženy - Skupina B ŽSB8 29.07.2017 18:00 SPŠE II Plzeňské mlátičky 4:6 All star čupki na výjezdu
Muži - Skupina F MSF10 29.07.2017 18:00 Lokomotiva II - B Flyers Sušice 5:3 Sk Bizoni
Muži - Skupina G MSG9 29.07.2017 18:00 SPŠE I Cerberos 1:6 Fbc Plzeň Letná
Muži - Skupina H MSH8 29.07.2017 18:00 Lokomotiva II - A Radost pohledět 4:9 TJ Sokol Letná
Muži - Skupina I MSI8 29.07.2017 18:00 Lokomotiva I Gang Medvídka Pú 4:12 Sokol Křimice
Ženy - Skupina B ŽSB9 29.07.2017 18:30 SPŠE II TJ Sokol Dobříš 1:8 ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI
Muži - Skupina E MSE9 29.07.2017 18:30 Lokomotiva II - B Sorry Jako 3:6 More Bivoj !
Muži - Skupina G MSG10 29.07.2017 18:30 SPŠE I BTK Killers 1:13 SLAVOJ
Muži - Skupina H MSH9 29.07.2017 18:30 Lokomotiva II - A Fireballs Legendario 4:7 T.J. Sokol Koterov
Muži - Skupina I MSI9 29.07.2017 18:30 Lokomotiva I FbC Crocodiles Tlučná 0:7 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina E MSE10 29.07.2017 19:00 Lokomotiva II - B Fbc Go-Go Horšovský Týn 8:2 PPP
Muži - Skupina H MSH10 29.07.2017 19:00 Lokomotiva II - A Radost pohledět 7:2 IBK Butchers Turnov
Muži - Skupina I MSI10 29.07.2017 19:00 Lokomotiva I Gang Medvídka Pú 1:3 La Syn
Ženy - Skupina B ŽSB10 30.07.2017 09:00 Lokomotiva II - B Zbytkáči 11:0 ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI
Ženy - Skupina A ŽSA10 30.07.2017 09:00 Lokomotiva I Rudá síla 1:2 Hodný holky pod dozorem
Ženy - Skupina A ŽSA12 30.07.2017 09:00 Lokomotiva II - A Žrouti 9:1 Holky z venkova
Muži - Předkolo PŘ1 30.07.2017 09:00 SPŠE I FBC Hippos Kožlany 3:4 SVKI Plzeň
Muži - Předkolo PŘ2 30.07.2017 09:00 SPŠE II Gladiátor team 5:0 Fbc prales Frymburk
Ženy - Skupina B ŽSB11 30.07.2017 09:30 Lokomotiva II - B All star čupki na výjezdu 6:4 TJ Sokol Dobříš
Ženy - Skupina B ŽSB12 30.07.2017 09:30 Lokomotiva II - A Plzeňské mlátičky 4:2 Namaste team
Ženy - Skupina A ŽSA11 30.07.2017 09:30 Lokomotiva I Team Šťávy 2:1 Diamanty
Muži - Předkolo PŘ3 30.07.2017 09:30 SPŠE I Christmas Tree Sellers 4:3 Gang Medvídka Pú
Muži - Předkolo PŘ4 30.07.2017 09:30 SPŠE II Skupinová Terapie 0:9 FbC Bory
Muži - Šestnáctifinále MŠF1 30.07.2017 10:00 Lokomotiva I Cirkus Bucanero 2:5 Zvadlý listy Kladno
Muži - Šestnáctifinále MŠF2 30.07.2017 10:00 Lokomotiva II - A (Ne)ovzdušněný Radiátor(s) 2:3 FBC Vikings
Muži - Šestnáctifinále MŠF3 30.07.2017 10:00 Lokomotiva II - B Fbc Go-Go Horšovský Týn 4:1 Cerberos
Muži - Šestnáctifinále MŠF4 30.07.2017 10:00 SPŠE I IBK Hulmihoukolen 2:6 Fireballs Legendario
Muži - Šestnáctifinále MŠF5 30.07.2017 10:00 SPŠE II Fialové Kobry GLOBO GYM 19:2 Gladiátor team
Muži - Šestnáctifinále MŠF6 30.07.2017 10:30 Lokomotiva I Gladiator 7:8 GALACTICOS
Muži - Šestnáctifinále MŠF7 30.07.2017 10:30 Lokomotiva II - A IBK Fatmani 5:10 Skvrňany West End
Muži - Šestnáctifinále MŠF8 30.07.2017 10:30 Lokomotiva II - B Flyers Sušice 1:2 Sorry Jako
Muži - Šestnáctifinále MŠF9 30.07.2017 10:30 SPŠE I Západočeská drť 6:3 SVKI Plzeň
Muži - Šestnáctifinále MŠF10 30.07.2017 10:30 SPŠE II Husínkovo Dětičky 9:1 Christmas Tree Sellers
Ženy - Skupina B ŽSB13 30.07.2017 11:00 Lokomotiva II - B ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI 5:2 Plzeňské mlátičky
Ženy - Skupina A ŽSA13 30.07.2017 11:00 Lokomotiva II - A Rudá síla 1:1 Diamanty
Muži - Šestnáctifinále MŠF11 30.07.2017 11:00 Lokomotiva I T.J. Sokol Koterov 3:1 Sokol Křimice
Muži - Šestnáctifinále MŠF12 30.07.2017 11:00 SPŠE I More Bivoj ! 5:1 FbC Bory
Muži - Šestnáctifinále MŠF13 30.07.2017 11:00 SPŠE II AC Pošta Strašice 4:3 SLAVOJ
Ženy - Skupina B ŽSB14 30.07.2017 11:30 Lokomotiva II - A Namaste team 4:1 All star čupki na výjezdu
Ženy - Skupina B ŽSB15 30.07.2017 11:30 Lokomotiva II - B Zbytkáči 14:0 TJ Sokol Dobříš
Ženy - Skupina A ŽSA14 30.07.2017 11:30 Lokomotiva I Hodný holky pod dozorem 0:0 Žrouti
Muži - Šestnáctifinále MŠF14 30.07.2017 11:30 SPŠE I Fbc Plzeň Letná 4:3 TJ Sokol Letná
Muži - Šestnáctifinále MŠF15 30.07.2017 11:30 SPŠE II Radost pohledět 0:5 La Syn
Ženy - Skupina A ŽSA15 30.07.2017 12:00 Lokomotiva I Holky z venkova 5:1 Team Šťávy
Muži - Šestnáctifinále MŠF16 30.07.2017 12:00 SPŠE I FAT PIPE Pohoda 5:4 Klobásníci
Muži - Osmifinále MOF1 30.07.2017 12:00 SPŠE II Fireballs Legendario 3:9 Fialové Kobry GLOBO GYM
Muži - Osmifinále MOF2 30.07.2017 12:00 Lokomotiva II - A Zvadlý listy Kladno 1:6 FBC Vikings
Muži - Osmifinále MOF3 30.07.2017 12:00 Lokomotiva II - B Fbc Go-Go Horšovský Týn 6:3 GALACTICOS
Muži - Osmifinále MOF4 30.07.2017 12:30 Lokomotiva I Skvrňany West End 3:2 Sorry Jako
Muži - Osmifinále MOF5 30.07.2017 12:30 Lokomotiva II - A Západočeská drť 1:6 Husínkovo Dětičky
Muži - Osmifinále MOF6 30.07.2017 12:30 Lokomotiva II - B T.J. Sokol Koterov 4:7 More Bivoj !
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF1 30.07.2017 13:00 Lokomotiva II - B Žrouti 9:4 Plzeňské mlátičky
Muži - Osmifinále MOF7 30.07.2017 13:00 Lokomotiva I AC Pošta Strašice 3:4 La Syn
Muži - Osmifinále MOF8 30.07.2017 13:00 Lokomotiva II - A Fbc Plzeň Letná 6:3 FAT PIPE Pohoda
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF2 30.07.2017 13:30 Lokomotiva II - A Hodný holky pod dozorem 3:1 Namaste team
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF3 30.07.2017 13:30 Lokomotiva II - B Zbytkáči 2:1 Rudá síla
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF4 30.07.2017 13:30 Lokomotiva I ÚPLNĚ NÁHODNÍ KOLEMPLAMEŇÁCI 1:5 Holky z venkova
Muži - Čtvrtfinále MČF1 30.07.2017 14:00 Lokomotiva I FBC Vikings 4:3 Fbc Go-Go Horšovský Týn
Muži - Čtvrtfinále MČF2 30.07.2017 14:00 Lokomotiva II - A Fialové Kobry GLOBO GYM 7:1 Skvrňany West End
Muži - Čtvrtfinále MČF3 30.07.2017 14:00 Lokomotiva II - B Husínkovo Dětičky 6:5 La Syn
Ženy - Semifinále ŽSF1 30.07.2017 14:30 Lokomotiva II - B Zbytkáči 7:2 Holky z venkova
Ženy - Semifinále ŽSF2 30.07.2017 14:30 Lokomotiva II - A Žrouti 2:1 Hodný holky pod dozorem
Muži - Čtvrtfinále MČF4 30.07.2017 14:30 Lokomotiva I More Bivoj ! 4:1 Fbc Plzeň Letná
Muži - Semifinále MSF1 30.07.2017 15:00 Lokomotiva I FBC Vikings 1:8 Fialové Kobry GLOBO GYM
Muži - Semifinále MSF2 30.07.2017 15:30 Lokomotiva I Husínkovo Dětičky 2:8 More Bivoj !
Ženy - O 3. místo Ž3M 30.07.2017 16:00 Lokomotiva I Holky z venkova 5:0 Hodný holky pod dozorem
Muži - O 3. místo M3M 30.07.2017 16:30 Lokomotiva I FBC Vikings 2:11 Husínkovo Dětičky
Ženy - Finále ŽFIN 30.07.2017 17:00 Lokomotiva I Zbytkáči 2:1 Žrouti
Muži - Finále MFIN 30.07.2017 17:30 Lokomotiva I Fialové Kobry GLOBO GYM 5:1 More Bivoj !

Copyright © 2018 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek